whereismyprosecco to krakowski blog Lifestyle, Kraków, Podróże małe i duże. Za tym wszystkim stoję ja, czyli Anika 🙂 Od jakiegoś czasu oficjalna mieszkanka Krakowa, zakochana w swoim mieście. Od małego pełna pomysłów i nie umiejąca usiedzieć w miejscu. Miłośniczka spędzania czasu ze swoim mężem, dobrego jedzenia, prosecco a w szczególności spakowanych walizek i biletu na samolot w ręce 🙂

W wolnych chwilach ,,jeżdzę palcem po mapie” – szukam, przeglądam, wymyślam i ostatecznie staram się to realizować. Gdy akurat nie ruszam się z mojego miasta to również nie narzekam – Kraków jest świetnym miastem i tutaj to zobaczysz. Jeśli interesuje Cię gdzie zjeść w Krakowie lub jaką klimatyczną miejscówkę można tutaj znaleźć, to jak najbardziej możesz na mnie liczyć 🙂 Może uda mi się sprawić, że odwiedzisz to świetne miasto albo jeśli masz to już w planach – to wyjazd będzie bardziej udany!

Blog jest pełen zdjęć, inspiracji i wskazówek.
Postaram się podpowiedzieć gdzie wyjechać na weekend, jak tanio odwiedzić Wenecję czy, którą wyspę wybrać na wakacje życia. Pomysł stworzenia takiego miejsca kiełkował w mojej głowie od bardzo dawna. Zaczęło się od instagrama, blog jest jego kontynuacją. Wkładam w to moje całe serducho i bardzo się cieszę, że tutaj teraz jesteś. Mam również nadzieję, że ze mną zostaniesz!

Na instagramie funkcjonuję pod nazwą whereismyprosecco i przy okazji zapraszam także do jego odwiedzenia 🙂

 

 

Kontakt i współpraca

kocotanika89@gmail.com

_whereismyprosecco

 

Polityka prywatności(otworzy się w nowej zakładce)